همراه با رونق بازار گجت های پوشیدنی همچون ساعت های هوشمند اینبار شرکت سامسونگ قصد دارد هدفون هوشمندی که پایشگر وضعیت سلامت و رصد کتتده فعالیت های ورزشی می باشد را راهی بازار کند.

همیشه برای ورزشکاران وضعیت سلامت و رصد فعالیت های ورزشیشان بسیار مهم بوده است. و بررسی ضربان قلب , فشار خون , تعداد گام های برداشته شده و میزان کالری سوزانده شده و … برای ورزشکاران و آنان که به سلامتیشان اهمیت می دهند, همیشه یک آرزوی شیرین بود که با ورود ساعت های هوشمند و دستبند های هوشمند به بازار جهانی به وقوع پیوست .

و حتی برخی از ساعت های هوشمند ضد آب عرصه ی استفاده از این قابلیت ها را بسیار گسترده تر کردند و امکان استفاده از این امکانات را برای شناگران نیز فراهم نمودند.

از دیگر امکانات ویژه ساعت های هوشمند ورزشی در صورت اتصال به گوشی هوشمند نمایش نموداری از وضعیت سلامتی و فعالیت های ورزشی در طول روز و در طی یک دوره یک هفته ای و ذخیره این اطلاعات بر روی گوشی هوشمند و حتی ارسال آن به عزیزان از دیگر امکانات مفید برای کاربران دستبندهای هوشمند ورزشی بود.

شرکت سامسونگ که خود از رقبای سرسخت تولید ساعت های هوشمند می باشد. و هر سال با ارائه ساعت های جدید و متنوع در طرح های مختلف و امکانات ویژه جزوه ده برند اول تولیدکننده ساعت های هوشمند می باشد.

اینبار با تکنولوژی جدید خود کار ورزشکاران و کاربران ساعت های هوشمند را آسان تر کرده است. شرکت سامسونگ اینبار با ارائه ی هدفون های هوشمند نسل جدیدی از گجت های پوشیدنی را راهی بازار کرده است.

بیشتر بخوانید:   نگاهی به امکانات ساعت هوشمند (قسمت اول)

هدفون هوشمند همان کار ساعت هوشمند ورزشی را به منظور رصد فعالیت های ورزشی و تناسب اندام و سلامتی ورزشکار هنگام ورزش را انجام داده و اطلاعات لازم را به صورت صوتی برای کاربر پخش نموده و همچنین این اطلاعات را به گوشی همراه متصل به هدفون انتقال می دهد.

شرکت سامسونگ نام این هدفون هوشمند را bean  گذاشته است. این گجت پوشیدنی را همچنان به عنوان یک هدفون یا هندزفری یا ایرپاد می دانند که هدف آن رصد وضعیت سلامت کاربرش می باشد. و حتی بسیاری بین bean  را یک گوشواره هوشمند مینامند که وضعیت سلامتی را رصد می کند.

برای اولین بار هدفون بین bean توسط یک مجله هلندی به نام lets go digital معرفی شد.

این هدفون بین bean  قادر است تا توسط نرم افزار مخصوصش فاصله را ردیابی کند ، سرعت ، زمان فعالیت را اندازه گیری کند و تغییرات ضربان قلب ، سطح فعالیت و کالری سوخته شده را اندازه گیری نماید.

این گوشواره های هوشمند قابلیت های دیگری نیز دارند که در پست های بعد به آن خواهیم پرداخت .

همراه با مجله گیگاتو از تکنولوژی روز باخبر شوید.

فروشگاه اینترنتی گیگاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× از من بپرسید !