امکانات ساعت هوشمند

ساعت های هوشمند دارای برنامه ها و امکانات مختلفی می باشند. برخی از این قابلیت ها به صورت مشترک در همه ساعت ها موجود می باشد و برخی دیگر از امکانات ساعت هوشمند منحصر به فرد می باشند.

ویژگی های مرتبط با زمان

برای بررسی زمان، تاریخ و روز هفته استفاده از یک ساعت هوشمند در مقایسه با یک گوشی هوشمند بسیار راحت تر می باشد. بسیاری از ساعتهای هوشمند دارای یک کرونومتر می باشند که کاربرد آن بر روی مچ دست راحت تر از گوشی هوشمند می باشد.

ساعت زنگ دار، بعضی از ساعتهای هوشمند دارای بلندگوهای داخلی می باشند, بنابراین شما می توانید زنگ هشدار را در ساعت به جای گوشی تنظیم کنید.

ساعت هوشمند با قابلیت تنظیم لرزش و ارتعاش کاربر را با هشدارهای لازم آگاه میکنند.

ویژگی های هوشمند

نمایش تماس های دریافتی، بیشتر smartwatches در صورت اتصال به گوشی هوشمند قابلیت نمایش تماس های تلفنی و حتی پاسخگویی به آنها را دارند.

از دیگر امکانات ساعت هوشمند وجود نرم افزار مخصوصی می باشد که با نصب آن بر روی گوشی هوشمند, امکان اتصال ساعت و گوشی فراهم شده و قابلیت تبادل اطلاعات فراهم میگردد.

نمایش اعلان ها بر روی صفحه نمایش ساعت هوشمند, اعلان هایی مانند تقویم Reminders، Emails توییتر و غیره . همچنین امکان تنظیم اعلان ها و فعال و غیر فعال کردن آنها توسط کاربر وجود دارد.

پیشنهاد گیگاتو بررای مطالعه بیشتر ” ساعت هوشمند هیبریدی

قابلیت راه یابی  GPS

ساعت هوشمند با قابلیت GPS و لرزش های راهنما و نمایش یک فلش جهت یاب بر روی صفحه نمایش کاربر را به سمت مقصد راهنمایی میکند. و جای هیچگونه نگرانی از گم شدن نیست و کاربر میتواند با خیال راحت بدون نگاه به نقشه یا گوشی از مسیر لذت برده و با لرزش ساعت جهت را تغییر داده و با کمک یک فلش در مسیر درست قرار گیرد.

قابلیت پیدا کردن گوشی همراه

از امکانات گوشی هوشمند, قابلیت گوشی من را پیدا کن, یک ویژگی عالی است که به شما اجازه می دهد تا با لمس یک گزینه در ساعت هوشمند, گوشی هوشمند خود را به صدا در آروده و یا حتی اگر گوشی در حالت سکوت (SILENT) قرار داشته باشد میتوانید به راحتی آن را بیابید.

امکان پرداخت هزینه های خرید

از امکانات گوشی هوشمند, امکان پرداخت هزینه های خرید بدون تماس از طریق Apple Pay، Android Pay، Garmin Pay، سامسونگ پرداخت یا Fitbit Pay به شما امکان می دهد که خرید خود را با ساعت هوشمند پرداخت کنید. ( البته این قابلیت مخصوص فروشگاه هایی است که از این امکان پرداخت پشتیبانی می کنند.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× از من بپرسید !