نمایندگی گیگاتو

 

در طرح نمایندگی گیگاتو، شما به راحتی میتوانید بدون ریسک سرمایه گذاری و دغدغه های ارسال کالا، به عنوان نماینده ما اقدام به فروش محصولات کنید و سود مناسبی را از فروش محصولات گیگاتو به دست آورید.

شما تنها نیاز به راه اندازی یک کانال فروش در اینستاگرام، تلگرام و یا وب سایت دارید تا اطلاعات محصولات، از جمله تصاویر و توضیحات، در داخل کانال فروش خود گذاشته و اقدام به فروش نمایید.

مراحل ثبت نمایندگی:

  1. ارسال اطلاعات به واتس اپ مدیر جهت ثبت نام (نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس و آدرس کانال فروش)
  2. دریافت قرارداد نمایندگی
  3. دریافت لیست قیمت نمایندگی
  4. دریافت تصاویر و اطلاعات محصولات
  5. اقدام به بارگزاری اطلاعات محصولات در کانال فروش خود

 

نمایندگی گیگاتو

 

پس از ثبت نام و دریافت قرارداد، ما برای شما یک لیست قیمت نمایندگی ارسال خواهیم کرد. قیمت های درج شده در لیست نمایندگی به صورت معمول حداقل بین 15 تا 20% از قیمت های بازار پایین تر می باشد.

در مرحله ی بعد تنها نیاز است تا با مشتریان خود مذاکره کرده و محصولات را به فروش رسانید.

پس از فروش محصولات و دریافت مبلغ کالا، میبایست سفارش خودتان را به ما اعلام کرده و پس از تسویه مبلغ نمایندگی کالا، اطلاعات مشتری (نام و نام خانوادگی، آدرس دقیق، کد پستی و شماره تماس) را برای ما ارسال نمایید.

ما بعد از دریافت اطلاعات سفارش، اقدام به تست، بسته بندی و ارسال کالا کرده و شماره پیگیری پستی را پس از ارسال برای شما ارسال خواهیم کرد.

همچنین در شهر تهران، قابلیت ارسال سریع کالا (3 ساعته) و پرداخت درب منزل امکان پذیر می باشد که در این حالت پس از دریافت مبلغ از مشتری و کسر مبلغ نمایندگی، مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.

نکته: هزینه های ارسال اعم از پستی، ارسال پست پیشتاز و تیپاکس برعهده نماینده و یا مشتری نهایی می باشد.

 

نمایندگی گیگاتو