تحقیقات جدید Relic کشف کردند که کاربران به طور متوسط ​​تلفن هوشمند خود را بیش از 150 بار در روز چک می کنند, این زمان را میتوان با استفاده از ساعت هوشمند صرفه جویی کرد.

ساعت هوشمند کامل کننده گوشی هوشمند

ما در دوره ای زندگی می کنیم که تکنولوژی در آن برجسته است.شما به راحتی با کشیدن یک انگشت بر روی تلفن همراه، در عرض چند ثانیه به مقدار باور نکردنی از اطلاعات و قابلیت ها دست می یابید.

تلفن های هوشمند امروز، سریعا اطلاعات را دریافت می کنند. دسترسی فوری به داده ها موجب شده است که افراد زندگی روزمره خود را تغییر دهند و موجب شده است که خدمات مشتری مورد توجه قرار گیرد.

بنابراین، اگر یک تلفن هوشمند بتواند همه چیز را به تنهایی انجام دهد، چرا به یک ساعت هوشمند نیاز داریم؟ این سوال پیش می آید که آیا این فقط یک ترفند برای صرف پول بیشتر نیست؟ قطعا این مورد نیست! هنگامی که شما در مورد مزایای ساعت هوشمند بخوانید، متقاعد خواهید شد.

پیشنهاد گیگاتو برای مطالعه بیشتر ” چرا سرمایه گذاری و خرید ساعت هوشمند در برخی موارد حتی بیش از یک گوشی هوشمند میتواند ارزشمند باشد؟

SmartWatch چیست؟

smartwatch یا ساعت هوشمند، یک قطعه تکنولوژی نسبتا جدید است. به عبارتی یک کامپیوتر مچی با قابلیت هایی که در طول روز به آن نیاز دارید, تا به زندگی خود سرعت دهید.

ساعت هوشمند، می تواند برنامه های تلفن همراه را اجرا کند. به جای اینکه از تلفن همراه خود برای پخش موسیقی یا ارسال و دریافت تماس استفاده کنید، می توانید به این اطلاعات از مچ دست خود دسترسی داشته باشید که به راحتی در دسترس شما قرار می گیرد.

چگونه SmartWatch با یک تلفن هوشمند کار می کند

یک ساعت هوشمند به طور همزمان با تلفن هوشمند از طریق بلوتوث ارتباط برقرار می کند. از این طریق می توان بسیاری از ویژگی های خاص گوشی را تماشا کرد و از آن آسان تر برای تماس، متن، و حتی گوش دادن به موسیقی استفاده کرد.

ساعت هوشمند با تلفن هوشمند قابل استفاده نیست این زمان به موقع می رسد اما گزینه های مشابهی را ارائه نمی دهد که در صورت اتصال به یک دستگاه تلفن همراه باشد.

پیشنهاد گیگاتو برای مطالعه بیشتر ” ساعت هوشمند یک دستگاه پزشکی

مزایای استفاده از SmartWatch چیست؟

ساعت هوشمند برای افزایش و بهبود استفاده از تلفن هوشمند طراحی شده است.  و فن آوری بلوتوث اجازه می دهد تا دستگاه ها به طور همزمان و در ارتباط با هم کار کنند.

همانطور که مدل های smartwatch جدید در بازار ظاهر می شود، صاحبان گوشی های هوشمند گزینه های بیشتری را برای ارتباط بهتر گوشی و ساعت هوشمند ارائه می کنند.

در اینجا به برخی از مزایای استفاده از ساعت هوشمند در مچ دست شما میپردازیم:

مردم دوست دارند آگاه باشند, آنها می خواهند ارتباط برقرار کنند. سرعت و راحتی آن چیزی است که smartwatch را جذاب می کند. تصور کنید بدون آنکه نیاز به خارج شدن از گوشی خود باشید, قادر به انجام بسیاری از کارهایی که با یک تلفن هوشمند انجام می دهید هستید. ساعتهای هوشمند به شما امکان می دهند تماس ها و پیام های گوشی هوشمند را دریافت کنید. شما می توانید پیام های متنی، هشدارها و به روزرسانی ها را دریافت کنید.

ساعت هوشمند یک گجت مقرون به صرفه

بر خلاف برخی از تکنولوژی های جدید، ساعتهای هوشمند ارزان قیمت هستند. این ساعت ها در مقابل خدماتی که ارائه میکنند بسیار مقرون به صرفه می باشند. ساعت های هوشمند قابلیت های تلفن های هوشمند را تکمیل می کنند، بنابراین شرکت های سازنده تلفن همراه هر روز بیش از پیش بر روی ارتقا و فروش ساعت های هوشمند تبلیغ می کنند.

بسیاری از ساعتهای هوشمند به شما اجازه ی خواندن متن و قابلیت لرزش و ویبره از مچ دست را می دهد. تصور کنید که روی تردمیل در ورزشگاه هستید. شما دیگر مجبور نیستید گوشی خود را در آن حال بیرون آورید تا ببینید چه کسی تماس می گیرد و یا به شما پیامک ارسال می کند. در مقابل یک نگاه به Smartwatch شما می تواند به شما بگوید که آیا شما نیاز به پاسخ به تلفن دارید یا باید منتظر بمانید تا کار شما تمام شود.

همانطور که می بینید، تعدادی از دلایل مختلفی وجود دارد که چرا فرد می خواهد از smartwatch خود با تلفن هوشمند خود استفاده کنند. ساعت های هوشمند در انواع و اقسام مدل ها و رنگ ها و بندها وجود دارد. و با قابلیت های مختلف مورد پسند و کاربردی برای هر سن و سلیقه ای است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *