طراحی گام اول

با گذر زمان و پیشرفت بشر هر روز شاهد ورود ابزار الکترونیکی بیشتری به زندگی روزمره‌ی انسان‌ها هستیم؛ ورود ابزار جدید به مرور، روش‌های سنتی‌تر را منسوخ خواهد کرد و هیچ ساخته‌ای از این قضیه مستثنی نخواهد بود. ساعت‌های هوشمند و دستبندهای سلامتی با وجود قابلیت های ویژه و طراحی خاص و جذاب خود ، جایگزین مناسب ساعت های کلاسیک هستند و دنیای ساعت‌های کلاسیک را  تهدید می‌کنند. درحالی که دنیای ساعت های هوشمند روز به روز در حال رشد و تغییرات ویژه است. و هر سال شاهد رقابت شدید شرکت های بزرگ دنیا در ارائه ی طراحی ها و حدمات ویژه ی ساعت های هوشمند هستیم.

پیش از خرید ساعت هوشمند باید نکاتی را بدانیم که ما را در جهت انتخاب ساعت یا دستبند هوشمند مناسب راهنمایی می کند.

طراحی گام اول در انتخاب ساعت هوشمند می باشد !

طراحی

ساعت‌های هوشمند به عنوان همراهان همیشگی انسان از اهمیت خاصی برخوردار هستند؛ و طرح و ظاهر آن حتی میتواند در شناساندن سبک و سلیقه ما به اطرافتیان تاثیر گذار باشد.

ساعت های هوشمند را می توان با دید کلی در دو سبک طراحی کلاسیک و اسپرت جا داد. این ساعت ها گاها با طراحی خیلی طریف و همراه با جزییات براق مخصوص خانم ها و یا بزرگ و پر ابهت با طراحی ویژه مخصوص آقایان دیده می شود.

اما بیش از 90% ساعت های هوشمند قابل استفاده برای خانم ها و آقابان میباشد. و در گروه خاص جنسیتی قرار نمیگیرند. حتی برخی از ساعت های هوشمند با طراحی های ویژه مخصوص کودکان می باشند.در طراحی ساعت های هوشمند سعی برآن شده تا حد امکان ساعت ها طریف سبک و خاص باشند و کاربری ساعت را برای کاربران هرچه آسان تر کند.

بدنه ی اکثر ساعت های هوشمند در دو حالت دایره و مستطیل می باشد. و در طراحی بیشتر این ساعت ها یک دکمه در کنار و محلی مخفی برای شارژ ساعت تعبیه شده است. ساعت‌هایی با نمایشگر دایره‌ای عموما کلاسیک‌تر به‌نظر می‌رسند و نمایشگرهای مستطیلی حس‌وحال اسپرت‌تری دارند که البته تشخیص این امر برحسب سلیقه و نگاه هرکس میتواند متقاوت باشد.

اما به طور کلی ساعت های هوشمند در فرم دایره و دستبندهای هوشمند در فرم مستطیل می باشند.  در این بین به جهت خاص بودن همیشگی و کبفیت بالای اپل واچ و فرم مستطیل شکل آن بسیاری از ساعت های هوشمند پیرو سبک طراحی ساعت های هوشمند اپل با فرم مستطیلی میباشند. طراحی ساعت های هوشمند در دو بخش بدنه و بند ساعت نمایان است. بند و بدنه ی ساعت در جنس و ابعاد و رنگ های مختلفی ارائه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× از من بپرسید !