ساعت های هوشمند ضدآب و ردیابهای تناسب اندام برای شنا

اغلب ساعت های هوشمند ضد آب هستند. بسیاری از ما دوست داریم ساعت هوشمند خود را در هنگام شنا کردن یا انجام ورزش های آبی و حتی هنگام رفتن به سونا، به همراه داشته باشیم.

بعضی از گوشی های هوشمند امروزه, ضد آب هستند، اما در حین شنا، واقعا ناخوشایند است که گوشی هوشمند خود را حمل کنیم. در حالی که داشتن یک ساعت هوشمند سبک بر روی مچ دست هیچ مزاحمتی برای ما ندارد.

ساعت های هوشمند برای غواصان و شناگران حرفه ای و یا افرادی که در محیط آبی مشغول به کار هستند بسیار کاربردی است. و می تواند به عنوان یک دستگاه ارزشمند و حتی حیاتی عمل کند.

پیشنهاد گیگاتو برای مطالعه بیشتر : “ساعت های هوشمند هیبریدی

ویژگی های ساعت هوشمند ضد آب :

به علاوه با همراه داشتن ساعت هوشمند هنگام شنا علاوه بر آگاهی از زمان، می توان مدت زمان شنا را اندازه گیری کرد و برخی از دستگاه ها همچنین فاصله طی شده و ضربان قلب را هنگام شنا در حالت شناور اندازه گیری می کنند.

مهمترین ویژگی این ساعت ها اندازه گیری فاصله و مدت زمان است.

اندازه گیری های دیگر که برخی از مدل ها ارائه می دهند میزان مصرف کالری و سنسور اندازه گیری فشار خون است.

برخی از مدل ها حتی اندازه گیری ضربان قلب را از مچ دست در هنگام شنا انجام می دهند، اما این می تواند نادرست باشد و بنابراین برخی از مدل ها مانیتور ضربان قلب را در حالت شنا غیر فعال می کنند.

رتبه بندی ساعت های هوشمند ضد آب :

رتبه بندی دستگاه هوشمند از نظر ضد آب بودن با عمق آب برحسب متر سنجیده می شود. ATM یک واحد فشار اتمسفری است که به شما می گوید, دستگاه هوشمند تا زمانی که یک عمق خاص به آن فشار می دهد، مقاومت کند. در سطح دریا، میانگین فشار اتمسفری حدود 1 بار است. در زیر آب فشار تقریبا 1 بار در هر 10 متر افزایش می یابد.

بنابراین یک فشار با 3 بار امتیاز به معنای 30 متر مقاومت در برابر آب است. البته باید به این موضوع نیز توجه کنید که با حرکت در زیر آب فشار بیشتری به دستگاه وارد می شود. بنابراین برای غواصی های طولانی تر باید دقت کنید که ساعت هوشمند ویژه غواصی و شنای طولانی مدت را انتخاب کنید.

معمولا ساعت های هوشمند برای در آب رفتن تا عمق 50 متر و غواصی تا عمق 5 متر مناسب می باشند.

پیشنهاد گیگاتو برای مطالعه بیشتر :” فواید ساعت های هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *