با ورود ساعت های هوشمند به بازار جهانی و قابلیت های متنوع در زمینه های مختلف و برخی ساعت های هوشمند ویژه ورزشکاران ,ساعت های هوشمند روز به روز توانستند تا نظر بخش بزرگتری از جامعه را به خود جلب کرده و به فعالیت های روزانه انسان ها سرعت بخشند.

این افزایش کاربری با قابلیت اتصال بی سیم ساعت هوشمند و گوشی همراه دو چندان شد و این بار اپلیکیشن ها و نرم افزار ها توانستند سطح قابلیت های ساعت هوشمند را هرچه بیشتر افزایش دهند.

تا جایی که برخی از ساعت هوشمند به صورت ویژه برای ورزشکاران طراحی شده اند و قادرند تا فعالیت‌های ورزشی مختلف کاربران را ثبت کرده و اطلاعات مربوط به میزان آمادگی بدنی ورزشکاران و مدت زمان ورزش و میزان کالری سوزانده شده حین آن ورزش را به صورت مستقل در کارت حافظه ساعت هوشمند و یا به کمک نرم افزار(اپلیکیشن ) مربوطه در گوشی همراه ذخیره نمایند.

این ساعت های هوشمند قادرند تا در چندین رشته ورزشی مختلف همچون :

دومیدانی , بدمینتومن , کوهنوردی و درر صورت ضد آب بودن ساعت هوشمند در رشته شنا به کاربر خود اطلاعات ورزشی را ارائه دهند.

اطلاعات ذخیره شده در ساعت هوشمند به کمک ( اپلیکیشن مخصوص ) بر روی گوشی همراه هوشمند قادر به آنالیز و بررسی به صورت روزانه , هفتگی و ماهانه می باشد. و نتایج را به صورت مجزا به کمک نمودارهای مختلف نمایش می دهد.

اندازه گیری اطلاعات ورزشی در کنار اندازه گیری اطلاعات سلامتی کامل خواهد شد. در نتیجه در این ساعت های هوشمند سنسورهایی برای اندازه گیری ضربان قلب,  فشار خون ,میزان اکسیژن خون و بررسی کیفیت خواب در شبانه روز قرار داده شده است .

ساعت های هوشمند قادرند تا به صورت پیوسته در طول 24 ساعت شبانه روز به بررسی و اندازه گیری فاکتورهای مختلف سلامتی و ورزشی بپردازند .

به کمک ساعت های هوشمند در زندگی پر سرعت و پر دغدغه امروز میتوان به راحتی و آرامش در هر لحظه از وضعیت سلامتی آگاهی پیدا کرد و میزان ورزش و تحرک روزانه را اندازه گیری کرد. تا هر روز به کمک ساعت هوشمند سرزنده تر و تندرست تر و آگاه تر از دیروزمان باشیم .

فروشگاه اینترنتی گیگاتو

ساعت هوشمند و سلامتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *