درباره ما

فروشگاه اینترنتی گیگاتو با استفاده از تجربیات چندین ساله مدیران خود در حوزه کسب و کار های اینترنتی و تامین کالاهای دیجیتال، آغازگر نسل جدیدی از فروشگاه‌های اینترنتی با تمرکز ویژه بر روی فروش گجت های هوشمند و کالاهای دیجیتال می باشد.

 راهبرد Gigato.ir به عنوان یک فروشگاه اینترنتی، ساختن تجربه ای شیرین و لذت بخش از خرید اینترنتی کالا می باشد.

وجود معضلاتی چون ترافیک شهری، آلودگی هوا، نگرانی از وجود کالاهای بی کیفیت و یا بعضاً عرضه محصولات با قیمت های غیر واقعی که امروز با آن ها درگیر هستیم همگی اهمیت وجود مراجع معتبری چون Gigato.ir جهت ارائه محصولات به صورت مجازی را بیش از پیش نشان می دهد. آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم جامعه با مقوله فروشگاه های مجازی و فرهنگ خرید آنلاین در کنار احترام به این حق مسلم مشتری که کالای مورد نظرش را با اطمینان از اصالت و با قیمت مناسب، با برخورداری از گارانتی و خدمات پس از فروش دریافت می کند، از جمله مهم ترین اصول و خط مشی های Gigato.ir می باشد. رویکرد ما در این باره این است که با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات آنلاین به مشتریان گرامی، لبخند رضایت از خرید را برایشان رقم بزنیم.

کالای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی گیگاتو در طول ایام هفته در ظرف ۲۴ ساعت در تهران و 48 الی 72 ساعت در شهرستان بدون هیچ هزینه اضافی (برای خریدهای بالای یکصد هزار تومان) تحویل داده می‌شود. شما می‌توانید در صورت عدم رضایت، محصول خریداری شده را تا 7 روز پس از خرید، عودت دهید و هزینه خود را به صورت کامل دریافت نمایید.صاحب امتیاز:

حسین جمشیدنژاد× از من بپرسید !