قابلیت یافتن گوشی به کمک شاعت هوشمند " ANY LOST " , " FIND MY PHONE"

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که عجله دارید ولی گوشی همراه خود را پیدا نمیکنید. در حالی که گوشی در چند قدمی اطراف شماست! اصلا نگران نباشید, یافتن گوشی همراه به کمک یک ساعت مچی هوشمند, به سادگی و تنها با یک لمس امکان پذیر است.

اهمیت گوشی همراه در زندگی امروز

شاید تا ده سال پیش نیاز ما به گوشی همراه تنها به برقراری تماس و دریافت پیام محدود میشد, و لازم نبود هر لحظه و همه جا آن را به همراه داشته باشیم, و اصلا برایمان تعجب آور نبود اگر کسی فراموش میکرد گوشی خود را هنگام خروج از خانه همرا ببرد!

عصر تکنولوژی و آرامش وابسته به گوشی همراه

ما در عصر تکنولوژی زندگی میکنیم, و تقریبا همه ما حداقل یک گوشی همراه داریم, که در همه جا و همه حال همراه ماست و مهمترین و شخصی ترین اطلاعاتمان را به همراه دارد.

این وابستگی به گوشی همراه تا جاییست که حتی تصور یک ساعت بدون گوشی همراه برایمان غیر ممکن است. حتی اگر در این مدت زمان هیج کاری با آن نداشته باشیم,

اما برای کسب آرامش و آسودگی خاطرهمیشه باید از جای آن با خبر بوده و لحظه ای از آن دور نباشیم. با توجه به زندگی پرتنش و استرس امروز واقعا افزودن نگرانی یافتن گوشی همراه و مطلع شدن از جای دقیق آن در کنار این حجم از نگرانی های همیشگی روزانه منصفانه نیست!

ساعت هوشمند بهترین یابنده گوشی همراه

ساعت های هوشمند اینبار به یاری کاربران گوشی هوشمند آمده اند, تا با قابلیت “ FIND MY PHONE ” و یا ” anty lost” شما بتوانید, به راحتی در هرکجا تنها با یک لمس روی ساعت هوشمند گوشی همراه خود را پیدا کنید. این امکان با به صدا در آمدن گوشی همراه و لرزَش آن امکان پذیر می شود.

بیشتر بخوانید:   ساعت هوشمند GT2e هواوی Huawei Watch GT2e

قابلیت “ FIND MY PHONE ” و یا ” anty lost”

ساعت هوشمند پوشیدنی است که همیشه بر روی مچ دست ثابت قرار دارد, پس خیالتان راحت باشد شما تنها کافیست گوشی همراه خود را از طریق بلوتوث به ساعت هوشمندتان وصل کنید تا علاوه بر استفاده از امکانات مختلف آن از قابلیت یافتن گوشی همراه بهره مند شوید.

گوشی های همراه در زندگی امروز نقش بسیار مهمی دارند, و ساعت های هوشمند ساخته شده اند تا به هرچه زیباتر و جذاب ترشدن این نقش کمک کنند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :
“چرا ساعت هوشمند بهترین انتخاب خوش سلیقه هاست ؟!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× از من بپرسید !