شما به راحتی می توانید, بند ساعت هوشمند را تغییر دهید. شما می توانید ظاهر ساعت هوشمند خود را به دلخواه تغییر دهید, و با هر رنگ و سلیقه ای ست کنید. ساعت های هوشمند دارای بندهای فلزی, چرمی, پارچه ای, از جنس نانو و … می باشند.

اگر در فکر خرید یک ساعت هوشمند هستید، یکی از نکات مهم این است که بدانید, ساعت هوشمند شما دارای چه قابلیت هایی است؟ آیا بند های متفاوتی دارد؟ و یا قابلیت تعویض بند دارد و یا بند ثابتی دارد.

یک استاندارد جذاب (تفاوتی میان بند ساعت هوشمند و کلاسیک وجود ندارد.)

بند اکثر ساعت ها دارای یک سایز استاندارد می باشد, طبق این استاندارد این قابلیت برای شما وجود دارد, تا بند ساعت های خود را با سلیقه خود جا به جا کنید. و در این میان تفاوتی میان بند ساعت هوشمند و کلاسیک وجود ندارد.

سایز استاندارد بند ساعت هوشمند

اکثر ساعتها دارای یک تیغ استاندارد می باشند, که برای جابجایی هر بند با عرض مناسب طراحی شده است. عرض بند ساعت بین 16 تا 24 میلی متر متفاوت است. بسیاری از ساعتهای هوشمند به یک بند 22 میلی متری نیاز دارند. این اندازه گیری به فاصله بین سوراخ های ساعت در جایی که نوار چشمی در آن قرار دارد اشاره می کند.

برخی ساعت های هوشمند دارای تسمه های گسترده تری هستند, و مانند ساعت اپل ممکن است دارای اتصالات اختصاصی باشند.

با توجه به جدول زیر شما به راحتی می توانید, عرض بند ساعت خود را با برخی از ساعتهای هوشمند رایج تر بررسی کنید:

مقایسه بند ساعت های هوشمند

منبع : http://Bartonwatchbands.com

چگونه بند ساعت هوشمند را تغییر دهیم ؟

اگر ساعت هوشمند شما دارای اتصالات غیر استاندارد مانند Apple Watch باشد، باید به صورت آنلاین از سایت یا از طریق کتابچه راهنمای ساعت کمک بگیرید.

بند های ساعت دارای دو نوع مختلف از لحاظ جایگذاری می باشند, برای جایگذاری برخی از بندهای ساعت باید از پیچ گوشتی مخصوص کمک گرفت. و برخی دیگر از ساعت ها دارای تسمه ی آزاد می باشند, که در عرض چند ثانیه و بدون ابزار مخصوص جایگذاری می شود.

پیشنهاد گیگاتو برای مطالعه بیشتر : “نگاهی به امکانات ساعت هوشمند (قسمت اول )”

به سادگی یک انتهای سوزن بند ساعت را به پایه وارد کنید و سپس اهرم باز کردن سریع را با انگشت خود بچرخانید.در تصویر زیر روند تنظیم نوار پیوند نشان داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *